SİGORTA HİZMETLERİ

Images


İster kiracı olun, ister ev sahibi evinizin ya da eşyanızın uğrayabileceği zararlara karşı önleminizi bugünden alın. Bizim Konut Sigortaları ile yaşam alanınızı güvence altına alalım...

Evinizin ve eşyanızın uğrayabileceği yangın, yıldırım, infilak, sel ve su baskını, dâhili su, duman, fırtına, dolu ve yer kayması, hava ve kara taşıtları çarpması, hırsızlık, kar ağırlığı, grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler, terör rizikolarından doğacak zararlar ile isteğe bağlı olarak alabileceğiniz, deprem yanardağ püskürmesi rizikolarından doğacak zararlar teminat altına alınır.


Kasko Sigortası
Yarı yolda kalmamak için Kasko Sigortası yaptırın; aracınızın uğrayabileceği hasarları güvence altına alın!
Kasko Sigortası, karayollarında hareket edebilen her türlü nakil aracınızın gerek hareket gerekse durma halindeyken uğrayabileceği zararları güvence altına alır.

Kasko Sigortası; hasar, araç sahibinin kendi hatası sonucu meydana gelmiş olsa bile temin etmektedir. Ayrıca istenirse araç yardım hizmetleri de (asistans) teminata dâhil edilebilmektedir.

Ferdi Kaza Sigortası (Bireysel/Grup)

Hayat her zaman güzel sürprizler sunmuyor... Ferdi Kaza Sigortası yaptırın, güzel sürprizlerin tadını çıkarın!

Ferdi Kaza Sigortası, sigortalıyı, kendi iradesi dışında meydana gelebilecek ani ve harici kazalara karşı teminat altına alınır.


Sera Sigortaları

Emekleriniz bir anda uçup gitmesin... Cam Sera Sigortası ve Plastik Sera Sigortası yaptırın ürünlerinizi olası risklere karşı güvence altına alın!
Com Sera Sigortaları: Dolu, fırtına, yangın-yıldırım-patlama, deprem, yer kayması-yanardağ püskürmesi, GLHH- kötü niyetli hareketler, hava ve kara taşıtları çarpması teminatları verilir. Plastik Sera Sigortalan: Dolu, yangın-yıldırım-patlama, deprem, yer kayması-yanardağ püskürmesi, GLHH-kötü niyetli hareketler, hava ve kara taşıtları çarpması teminatları verilir.

Yurt İçi Taşıyıcı Mali Mesuliyeti Sigortaları

Yurt içinde taşıyacağınız yük, Yurt İçi Taşıyıcının Mali mesuliyeti Sigortaları ile güvence altında!
Türkiye sınırları dâhilinde taşımacılık yapan nakliyeci firmaların, kendilerine ait veya kiraladıkları araçlarla taşıma hizmeti verdikleri müşterilerine ait emtiayı taşırken teminat kapsamındaki bir rizikonun gerçekleşmesi sonucunda doğan yasal sorumluluklarını poliçede belirlenmiş şortlar ve limitler dâhilinde teminat altına alan sigortalardır.


İnşaat All Risks Sigortası

Siz sadece projenizle ilgilenin, çıkabilecek tüm aksaklıklarla biz ilgileniriz! Başladığı günden teslim edildiği güne kadar inşaat projeleriniz İnşaat All Risks Sigortası ile güvence altında...
İnşaat All Risks Sigortası, her türlü inşaat projenizi (bina, yol, baraj, liman, kanalizasyon, içme suyu ve elektrik hatları, havaalanı, vb.), inşaatın başladığı ilk günden projenin tamamlanacağı ya da teslim edileceği güne kadar risklerinize uygun teminatlarla güvence altına alır.


VIP Gold Sağlık Sigortası
VIP Gold Sağlık Sigortası 0-60 yaş arası tüm bireylerin "yararlanabileceği bir poliçe olup; yatarak tedavilerde, anlaşmalı / anlaşmasız tüm kurumlarda (Florance Nightingale Hastaneler Grubu'nda yapılacak cerrahi ya da medikal yatış giderleri ise poliçe özel ve genel şartlarına uygun olarok %70 kapsamla karşılanır.); kurumun kadrolu uzman doktorları tarafından ya da şirketimizin anlaşmalı doktorları tarafından yapılan cerrahi girişimlerde %100 kapsamla karşılayan, ayakta tedavilerinizde ise limitsiz ve katılımsız ayakta tedavi seçeneğinin de yer aldığı geniş bir plan yelpazesi sunan limitsiz bir üründür.