TURİZM TAŞIMACILIĞI

Images

Beyce Turizm Taşımacılık Ltd. Şti. olarak faaliyet gösteren şirketimiz 1996 yılında Ersel KAHRAMAN tarafından kurularak ticari yaşantısına ilk adımını atmış ve sektörde edindiği tecrübelerle marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyerek faaliyet gösterdiği alanda saygın firmalar arasında ki yerini almıştır.Beyce Turizm, 2006 yılında merkez adresi olan yerinde 750 metre kare kapalı alanda hizmet veren modern bir firma haline gelmiştir. Ayrıca Orhaneli, Karacabey ve Balıkesir’de bulunan şubeleri ile de hizmet alanını genişleterek, bu il ve ilçelerde ki faaliyetlerini de sürdürmeye devam etmektedir.

Beyce Turizm, bünyesinde servis taşımacılığı dışında turizm taşımacılığı, otel rezervasyonu, uçak bileti satışları filo kiralama hizmetleri, sigorta hizmetleri gibi bir çok alanda hizmet vererek müşterimize bir çok alanda yardımcı olmaktayız.

Beyce Turizm, bünyesinde yaşları 0-3 arası olan 150 aracı ile Bursa’ nın sayılı Taşımacılık ve Turizm şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Firmamız ISO, TSE, TÜRSAB, ULAŞTIRMA BAKANLIĞI gibi kurum ve kuruluşlardan da geçirdiği denetimler ve katıldığı eğitimler sonrasında kalitesini belgelendirmiş, Uluslar arası Taşımacılık için B2 belgesi, TÜRSAB A Grubu Seyahat Acente belgesi ISO 9001-2008 kalite belgesi, TSE Standartlara uygunluk belgelerini almaya hak kazanmış sektör de kaliteye ne kadar önem verdiğini aldığı bu belgelerle de bir kez daha kanıtlamıştır.

Misyonumuz Personelimiz ile birlikte müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlar, bu suretle ülkesi, müşterileri ve çalışanları için güvenilirlik , devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler. Müşterilerimiz için değer oluşturmak beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Hizmetlerimize sahip çıkmak ve sonrasında müşterilerimizin yanında olmak asli görevimizdir.

Vizyonumuz Kalitede ve hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak ve kurumlarda sahip olduğumuz bu imajı korumak ve daima yükseltmek tek hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve sektörde lider olmak temel ilkemizdir.

SERTİFİKALARIMIZ

Türsab Üyelik Belgesi
Yetki Belgesi
Seyhat Acentası işletme Belgesi